Tuotteemme

Nynas tarjoaa teollisuussovelluksiin erikoissideaineita, jotka on suunniteltu tiettyä toiminnallisuutta varten. Sideaineemme eristävät vettä, kosteutta, kuumuutta, ääntä, tärinää ja sähköä.

Tuotteemme toimivat erinomaisena liimausaineena, joten ne soveltuvat erittäin hyvin kattoihin, vesieristeeksi, putkien päällystykseen ja monenlaisiin autoteollisuuden sovelluksiin.

Valitse tuote seuraavasta luettelosta ja tutustu käyttöturvallisuus- ja tuotetiedotteisiin sekä CE-merkintöihin.

 

Teollisuussovellukset
PDS SDS CE
Regular
Nynas V1500
Nynas 50/70
Nynas 70/100
Nynas 160/220

Meistä on moneksi 

Hienoa, että olet kiinnostunut tuotteistamme. Jos haluat kysyä jotakin tuotteista tai palveluistamme, ota yhteyttä Nynasin yhteyshenkilöön. Meiltä saat laadukkaiden tuotteiden lisäksi myös tietoja ratkaisuista, jotka vastaavat tarpeitasi. Kysy ihmeessä!

Yhteystiedot

Sallinen, Marko

Sales Manager

Phone: +358 40 826 0310

Mail: marko.sallinen@nynas.com

Remes, Helena

Technical Support Engineer

Phone: +358 40 826 0312

Mail: helena.remes@nynas.com

Kuosmanen, Antti

Customer Support Engineer

Phone: +358 40 826 0314

Mail: antti.kuosmanen@nynas.com

Salo, Maria

Sales Coordinator

Phone: +358 40 8260 315

Mail: maria.salo@nynas.com

Sund, Anne

Secretary

Phone: +358-20-7433313

Mail: anne.sund@nynas.com

Krantz, Synnove

Finance Manager

Phone: +46-8-563 136 10

Mobile: +46-70-561 46 10

Mail: synnove.krantz@nynas.com

Salo, Taina

Invoicing

Phone: +46-8-602 1200

Mail: taina.salo@nynas.com